Słyszałaś pewnie taki tekst niejednokrotnie. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie chcesz wyglądać na wulgarną? Nie musisz! Pomoże Ci w tym niełatwym zadaniu. A więc, jak zrobić mu dobrze?

Nawet jeśli Twój partner mówi Ci, że nie szkodzi mu, że nie robisz mu dobrze, prawdopodobnie wierutnie Cię okłamuje. Prawda jest taka – nic tak nie uszczęśliwia mężczyzny, jak pieszczoty jego penisa. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Czytaj dalej!

Jak się do tego zabrać?

Przy pocałunku przekazujemy sobie miliony zarazków. Okolice intymne twojego partnera mogą okazać się więc dużo bardziej sterylne niż jego usta! Nie masz się czego brzydzić, a dla pewności miłosne igraszki możecie rozpocząć od wspólnego prysznica.

Zacznij od pieszczot jego okolic intymnych – podbrzusza, wewnętrznej strony ud. Dopiero potem weź go do buzi i przesuwaj usta w górę i w dół. Podstawowa zasada – możesz ślinić, ssać, lizać, dmuchać, pocierać, ściskać, miętosić, ale uwaga na zęby – nie możesz go ugryźć! Zasada druga – usta nie wystarczą. Mając go w buzi, powinnaś chwycić go (najlepiej końcami palców, nie całą ręką) i wykonywać nim ruchy w górę i w dół. Ruchy te muszą być bardzo szybkie, a uścisk dość mocny, gdyż nie jest ono tak wrażliwe. Nie przejmuj się śliną – dzięki niej chłopakowi jest jeszcze przyjemniej.

Pamiętaj, że ważne są również okolice jąder i dziurki od pupy. Niektórzy mężczyźni lubią także, jak całkiem jedno jądro weźmie się do buzi. Możesz też wtykać swój język bezpośrednio do pupy lub spróbować tam włożyć mały palec. Niektórzy twierdzą, że właśnie tam jest męski punkt G!

Jeśli masz pokaźny biust, możesz także włożyć penisa między obie piersi, a dopiero później zabrać się za resztę. To z pewnością zachwyci twojego partnera.

Zadbaj o siebie

Nie powinnaś cierpieć, robiąc partnerowi dobrze. Jeśli masz wątpliwości co do higieny partnera i jego „przyjaciela“, każ im się dokładnie umyć! Jeśli partner się nie goli, a Ty za każdym razem go pieszczotach intymnych masz buzię pełną jego włosów, ustal swoje zasady. Pamiętaj, masz go… hm… w ręku. On zrobi dla ciebie wszystko, nawet się ogoli!

Jeśli partner nalega na łykanie spermy, a ty tego nie lubisz, nie zmuszaj się. Postaraj się mu wytłumaczyć, że sperma to nie wytrawne wino i nie każdy ma na nią ochotę.

Jeśli partner jest zbyt gwałtowny, zastopuj i przywołaj go do porządku. Z całą pewnością jest w takim stanie, że nie zdaje sobie sprawy, co robi. Uświadom mu, że pewnie by nie chciał, abyś na niego zwymiotowała. Pokaż stanowcze niezadowolenie z takich praktyk!

Wybierz wygodną pozycję, zarówno dla Ciebie, jak i dla niego. Jeśli Twój partner ma pokaźnego penisa, doprowadzenie go do orgazmu może trochę potrwać. Jeśli będziesz to robiła w niewygodnej dla siebie pozycji, szybko się zmęczysz, zdrętwieje ci kark i będziesz chciała przestać. Raczej nie będzie to odpowiadało twojemu partnerowi.

Pamiętaj, że wprawa czyni mistrza. Nie przejmuj się, jeśli na początku trochę Ci nie będzie wychodzić. Z czasem nabierzesz pewności i nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

Brak pokrewnych postów.

Komentarz

O Erodate blogu

Czy umiesz flirtować? Jaki jest Twój ideał kobiety, mężczyzny? Szukasz randek,anonse? Na Erodate blogu znajdziesz ciekawe artykuły i porady na tematy powiązane z życiem, seksem, erotyką, miłością i przyjaźnią.

Znajdź partnera na dzisiejszą noc!