Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie od razu sformułować swój ideał kobiety. Rzeczywiście, jakie cechy powinna posiadać, a na jakie wady można zamknąć oczy? Kwestia wyboru partnera do życia nie jest prosta, wielu poszukuje swoją połówkę (czat, ogłoszenia towarzyskie, anonse, umawiają się na randki, czyli jednym słowem, szukają), z którymi chcą spędzić resztę swego życia, niektórzy wybierają tak zwany metod prób i błędów i próbują żyć z nowym partnerem, myśląc, że to jest człowiek, którego potrzebują!

W artykule są opisane te cechy, które, według mężczyzn, powinne mieć ich drugie połówki (tj. ludzie, których potrzebują do życia).

Świadomie albo nie, ale ona sprawia, że on się zmienia na lepsze

Innymi słowami, w jej towarzystwie mężczyzna chce być trochę lepszy, bardziej uważny, uprzejmy, a poza tym, dla kobiety nie jest konieczne by coś powiedzieć, podpowiedźieć, po prostu w jej towarzystwie chce być lepszy!

Ona go kocha

Dla mężczyzn szczere uczucia także są bardzo ważne, i na pewno będą się starali znaleźć tą, która by na prawdę ich kochała i kochała by nie za osiągnięcia, status, ale za to, że po prostu są obok. A o szczerości uczuć mówi samo zachowanie dziewcząt.

Dobre stosunki z jego przyjaciółmi i rodziną

Ona nie tylko jest w stanie pomóc jego mamie w kuchni, porozmawiać z jego ojcem, ale rzeczywiście odczuwa satysfakcję obcując z tymi ludźmi. Dąży poznać tych, którzy są ważni dla jego.

Nie ma nawyku się skarżyć

Ona się nie skarży, wie, kiedy lepiej rozpocząć dyskusję, a kiedy przemilczeć.

Pozwala mu poczuć się mężczyzną

W jej obecności czujesz się prawdziwym mężczyzną, a nie osobą bez zdania. Poza tym to przejawia się we wszystkim, nawet przy wyborze śniadania (nie zmusi cię jeść wieprzowiny zamiast jogurtu, ponieważ wie, że nie możesz tego znieść, tym bardziej rano), jest gotowa ugotować coś smacznego, gdy do domu wrócisz z przyjaciółmi.

Ona go szanuje

Szacunek – bardzo ważny dla mężczyzn. Przede wszystkim oznacza to umiejętność słuchania go, nawet jeśli ona się nie zgadza z tym, co mówi mężczyzna. Docenia jego zalety, nie uniża, lecz potrafi wskazać jego niewielkie wady.

Ona jest piękna

Każdy człowiek piękno interpretuje różnie. Wielu mówi, że kobieta powinna dbać o siebie. Nie musi być piękna, powinna być urocza.

Jest seksowna

Jeden z was powinien być choć trochę, ale sexy, uwodzicielski. Może to być strój, zachowanie, makijaż, rozmowa.

Ona jest inteligentna

Co by mężczyźni nie mówili, jednak większość z nich nie lubi głupich kobiet, które tylko wyrażają zgodę na wszystko i śmieją się bez powodu. Mężczyźni potrzebują, by ich kobieta zawsze mogła podtrzymać rozmowę, posprzeczać się, ale także by umiała racjonalnie argumentować.

Jeżeli wszystkie powyższe zalety są u partnerki, można myśleć iż obok ciebie jest prawie idealna kobieta. Dlaczego „prawie”? Ponieważ idelanych ludzi nie ma!

Brak pokrewnych postów.

2 Odpowiedzi na artykuł: "Twój ideał"

spiderman

2010-03-09 @ 15:25

kobieta powinna kochać, także ma być inteligentna i oczywiście zadbana ;)

Peter

2012-09-12 @ 12:42

Tweenk pisze:Osobiście nie obchodzi mnie zupełnie, czy Zieloni stwoanią dobrą lewicę . Ze względu na ich antynaukowe poglądy w sprawie energii jądrowej i GMO nigdy na nich nie zagłosuję. Co więcej, nie szkodzą tym jedynie sobie, ale także szerszej debacie publicznej na temat globalnego ocieplenia jeśli ugrupowanie teoretycznie najbardziej troszczące się o dobro środowiska odrzuca jedyny na pewno działający sposf3b na znaczną redukcję emisji CO2, sposf3b ktf3ry we Francji pokazał swoją spektakularną skuteczność i niewielki wpływ na środowisko, i zamiast tego promują sposoby dużo bardziej kosztowne, to ludzie są bardzo skłonni wrzucić wszystko co mf3wią Zieloni do jednego wora i uznać globalne oceplenie za mit.Niewykluczone zatem, że pod względem ideologicznym Zieloni są bardziej rozwinięci niż Palikot ale Palikot przynajmniej nie wygaduje totalnych bzdur i nie prowadzi kampanii strachu.

Komentarz

O Erodate blogu

Czy umiesz flirtować? Jaki jest Twój ideał kobiety, mężczyzny? Szukasz randek,anonse? Na Erodate blogu znajdziesz ciekawe artykuły i porady na tematy powiązane z życiem, seksem, erotyką, miłością i przyjaźnią.

Znajdź partnera na dzisiejszą noc!